Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/06/2021 року №111-од Велика Северинка

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за №930/19668 із змінами,розпорядження сільського голови від 11листопада 2020 року №136-од «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті управління сільської ради» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити склад конкурсної комісії Великосеверинівської сільської ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування у новій редакції(додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядженням сільського голови від 12березня 2021 року №28-од «Про затвердження складу конкурсної комісії Великосеверинівської сільської ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :