Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/09/2020 року №115-од Велика Северинка
Про створення комісії по обстеженню житлового будинку на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п. 6 «Положення про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними до проживання», затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26 квітня 1984 року № 189, для розгляду заяви гр. ХХХХХХХ від ХХХХХ № ХХХХХХ та з метою визначення фактичного технічного стану жилого будинку на предмет придатності до проживання:

1.Затвердити склад комісії по обстеженню житлового будинку за адресою с. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХ Великосеверинівської сільської ради, додається.

2. Комісії 24 вересня 2020 року здійснити обстеження житлового будинку за адресою: с. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХ Великосеверинівської сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради Косарчук Л.Г.

Секретар сільської ради Ганна КОЛОМІЄЦЬ

Додатки :