Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 21/09/2018 року №115-од Велика Северинка
Про організацію відзначення у Великосеверинівській ОТГ Дня захисника України

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, належного відзначення на території об’єднаної територіальної громади Дня захисника України:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня захисника України  (далі – Оргкомітет).

2.Затвердити:

склад Оргкомітету згідно з додатком;

план заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України (далі – план) (додається).

3.Виконавчому комітету, керівникам структурних підрозділів сільської ради та іншим відповідальним виконавцям забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.

4.Встановити, що фінансування  видатків на організацію та проведення заходів здійснюється  у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на  2018 рік  по головних розпорядниках коштів  місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

5.Координацію роботи щодо виконання заходів з відзначення Дня захисника України покласти на секретаря сільської ради Коломієць Г.С.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Склад організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисника України
План заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України