Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 22/12/2022 року №119-од Велика Северинка
Про створення робочої групи у сфері охорони культурної спадщини Великосеверинівської сільської ради

На виконання доручення начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 19 грудня 2022 року № 01-26/190/0.1 та з метою визначення стану забезпечення захисту об’єкту культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради від загрози знищення, руйнування, пошкодження, дотримання правил пожежної та техногенної безпеки:

1. Затвердити склад робочої групи для визначення стану забезпечення захисту об’єкту культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради від загрози знищення, руйнування, пошкодження, дотримання правил пожежної та техногенної безпеки (додається)(далі – робоча група).
2. Робочій групі до 28 грудня 2022 року:
2.1. Здійснити огляд нерухомого об’єкту культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради, а саме: храм на честь святих мучеників Адріана і Наталії в с.Високі Байраки. Перевірити стан охорони та пожежної безпеки.
2.2. За результатами перевірки скласти акт обстеження та інформаційну довідку.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійно діючу комісію щодо моніторингу за станом збереження об’єктів та пам’яток культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :