Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 14/07/2021 року №121-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з житлових питань, для обстеження технічного стану житлових приміщень на території сільської ради

Керуючись абз.2 п.п.б п.1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Житлового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615 року «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», п. 6 «Положення про Порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визначення жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання»,розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 12.07.2021 №120-од «Про організацію діяльності місцевої комісії»,з метою перевірки житлових умов громадян:

1. Затвердити склад комісії з житлових питань, для обстеження технічного стану житлових приміщень на території сільської ради(додається).

2. Затвердити бланк акту обстеження технічного стану житлових приміщень на території сільської ради (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :