Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/12/2022 року №126-од Велика Северинка
Про укриття працівників Великосеверинівської сільської ради

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 32 Кодексу цивільного захисту України, з метою захисту працівників структурних підрозділів та апарату Великосеверинівської сільської ради, а також відвідувачів установивід впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів:

1. Затвердити Порядок укриття працівників структурних підрозділів та апарату Великосеверинівської сільської ради, а також відвідувачів установи в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту (далі – Порядок) (додається).

2. Об’єктами фонду захисних споруд цивільного захисту, призначених для укриття працівників структурних підрозділів та апарату Великосеверинівської сільської ради, а також відвідувачів установи, визначити:
2.1 найпростіше укриття, яке розташоване в приміщенні тиру Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району за адресою: с. Велика Северинка, вул. Миру, 2а;
в період проведення освітнього процесу використовується підвальне приміщення Великосеверинівської філії Оситнязького центру культури та дозвілля за адресою: с. Велика Северинка , вул. Миру, 1А;
2.2 ПРУ № 42261, яке розташоване в підвальному приміщенні Оситнязького старостинського округу за адресою: с. Оситняжка, вул. Центральна, 44;
2.3 ПРУ № 42266, яке розташоване в підвальному приміщенні Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району за адресою с. Високі Байраки, вул. Центральна, 6;
2.4 найпростіше укриття, яке розташоване в підвальному приміщенні Созонівського закладу дошкільної освіти «Віночок» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району за адресою: с. Созонівка, вул. Центральна, 7.

3. Відповідальними особами за утримання та експлуатацію ПРУ та найпростіших укриттів призначити:

3.1 Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району:
директора Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Голоту Леоніда;
завідувача господарством Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Демченко Ларису;
завідувача Великосеверинівської філії Оситнязького центру культури та дозвілля Кравченко Тетяну;
3.2 ПРУ № 42261:
старосту Оситнязького старостинського округу Перова Івана;
завідувача господарством Оситнязької філії Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Ткаліч Тетяну;
3.3 ПРУ № 42266:
директора Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Коваленка Вадима;
завідувача господарством Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Белову Тетяну;
3.4 Созонівського закладу дошкільної освіти «Віночок» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району:
директора Созонівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Золотоверх Людмилу;
завідувача господарством Созонівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Сотник Олену.

4. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Великосеверинівської сільської ради довести вимоги Порядку до відома працівників структурних підрозділів та апарату Великосеверинівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :