Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/10/2020 року №128-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів

Відповідно до ст. 140-146 Конституції України, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1.Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці» згідно з додатком.

2.Провести конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці» 15 жовтня 2020 року.

3.Великосеверинівській сільській раді укласти договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці» з переможцем конкурсу.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар сільської ради Ганна КОЛОМІЄЦЬ

Додатки :