Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 05/12/2019 року №130-од Велика Северинка
Про проведення молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2020» на території Великосеверинівської ОТГ

На підставі статті 22 Закону України «Про місцеві адміністрації» розпорядження Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21.11.2019 року № 1165-р «Про проведення обласного фестивалю «ПрофFEST-2020», з метою популяризації системи професійної освіти, підвищення значущості робітничих професій, презентацій кращого досвіду інноваційної діяльності творчих учнівських та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти; розвитку соціального партнерства, удосконалення профорієнтаційної роботи:

1.Провести протягом листопада 2019 року – квітня 2020 року молодіжний фестиваль «ПрофFEST-2020» (далі – Фестиваль).

2.Затвердити склад Організаційного комітету з підготовки та проведення Фестивалю згідно з додатком 1 та Умови проведення молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2020» (далі – Умови) (додаються).

3.Начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Роману ПІЛЮГІНУ:

3.1.Забезпечити проведення Фестивалю відповідно до Умов.

3.2.Надати управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації інформацію про дату, місце та результати проведення зональних етапів Фестивалю за формами 1-2 згідно з додатками 2,3 у порядку, визначеному Умовами.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Великосеверинівської сільської ради Ольгу ГУБСЬКУ.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :