Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/12/2019 року №131-од Велика Северинка
Про проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді Великосеверинівської сільської ради протягом грудня 2019 року - січня 2020 року

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27.11.2019 року № 1180-р «Про проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді області протягом грудня 2019 року-січня 2020 року» з метою забезпечення високого організаційно-культурного рівня проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді Великосеверинівської сільської ради протягом грудня 2019 року - січня 2020 року:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді Великосеверинівської сільської ради протягом грудня 2019 року- січня 2020 року (далі – організаційний комітет).
2.Затвердити:
2.1.Склад організаційного комітету згідно з додатком;
2.2.Заходи з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді Великосеверинівської сільської ради протягом грудня 2019 року – січня 2020 року (додаються);

3.Забезпечити участь делегації Великосеверинівської сільської ради з числа дітей окремих категорій у новорічних і різдвяних святах для дітей та молоді області, що відбудуться в обласній філармонії 27 грудня 2019 року о 13.00 год.

4.Затвердити відповідні заходи щодо підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді відповідних територій протягом грудня 2019 року – січня 2020 року.

5.Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів здійснюється у межах видатків, передбачених у бюджеті по головних розпорядниках коштів місцевих бюджетів – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

6. Начальникам відділів Великосеверинівської сільської ради, задіяним в організації проведення новорічних та різдвяних свят, надати інформації про виконання даного розпорядження управлінню освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради до 15 січня 2020 року.
7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Великосеверинівської сільської ради Ольгу ГУБСЬКУ.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :