Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/11/2020 року №134-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06.11.2020 року №118-од «Про проведення конкурсу малюнків «Без насильства світ стане кольоровим»,на виконання п.10 заходів реалізації Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки,затверджених рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 16.04.2019 року №765«Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки»,з метою відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»:

1. Затвердити склад конкурсної комісії «Світ без насильства очима дітей» Великосеверинівської сільської ради (додається).

2. Затвердити положення (методичні рекомендації) про проведення конкурсу дитячого малюнку «Без насильства світ стане кольоровим»,«Світ без насильства очима дітей» (додається).

3.Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради та відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради провести з 10 листопада по 18 листопада 2020 року між дітьми, які проживають на території Великосеверинівської сільської ради, конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей».

4. Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради після визначення найкращих робіт направити обрані малюнки до 20 листопада 2020 року відділу сім’ї та оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації для організації тематичної виставки «Без насильства світ стане кольоровим» та визначення переможців.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :