Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/11/2020 року №136-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті управління (виконавчому комітеті) сільської ради

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за №930/19668 із змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування,постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №230 «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»:

1.1.Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління(виконавчому комітеті) Великосеверинівської сільської ради (додається).

1.2.Склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління (виконавчому комітеті) Великосеверинівської сільської ради(додається).

1.3.Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління Великосеверинівської сільської ради (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність:
розпорядження сільського голови від 16 червня 2017 року №30-од «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті управління сільської ради»;
п.1 розпорядження сільського голови від 17.04.2020 року №55-од «Про затвердження складу конкурсної комісії Великосеверинівської сільської ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування».
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :