Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/09/2021 року №140-од Велика Северинка
Про створення комісії по обстеженню пасік фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей на території Великосеверинівської сільської ради

На виконання п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517), з метою обстеження пасік фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей, для видачі довідки про реєстрацію пасіки та наявність бджолосімей:

1. Затвердити склад комісії по обстеженню пасік фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей на території Великосеверинівської сільської ради, додається.

2. Комісії організувати обстеження пасік фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей згідно поданих заяв.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради Косарчук Л.Г..

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :