Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/09/2021 року №141-од Велика Северинка
Про затвердження мережі закладів освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної та повної загальної середньої освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити мережу закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік (додаток 1).
2.Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік (додаток 2).
3.Затвердити мережу груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік (додаток 3).
4.Затвердити мережу класів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік, де організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами (додаток 4).
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму  Пілюгіна Р.Л..

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :