Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/09/2021 року №149-од Велика Северинка
Про створення комісії по розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно програми «Турбота»

На виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №58 «Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2021-2023 роки», згідно п.1 пп.2 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити новий склад комісії «Турбота» Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 25березня 2021 року № 42 – од «Про створення комісії для розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно Програми «Турбота»».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :