Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 14/02/2023 року №15-од Велика Северинка
Про затвердження персонального складу житлової комісії та Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради

З метою організації ефективної реалізації повноважень виконавчого комітету сільської ради з питань квартирного обліку, надання жилих приміщень, реалізації прав громадян на житло, відповідно до Житлового кодексу Української РСР, пункту 3 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в УРСР», затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Українською Республіканською радою професійних спілок від 11.12.1984 № 470 (далі- Постанова №470), керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 30 та ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити персональний склад житлової комісії при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради (додається).
2.Затвердити Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті сільської ради (далі – Положення).
3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :