Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 21/12/2020 року №155-од Велика Северинка
Про заходи щодо створення реального безбар’єрного простору для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на території області, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Указом Президента України від 03 грудня 2015 року № 678/2015 "Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю", відповідно до вимог державних будівельних норм ДБН В.2.2- 40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд вимог», у зв’язку з ратифікацією Конвенції ООН про права людей з інвалідністю та Угоди про Асоціацію з ЄС, відповідно до обласного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2022 роки «Безбар’єрна Кіровоградщина», затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 червня 2015 року№ 253-р (у новій редакції від 10 лютого 2020 оку № 132-р):

1. Затвердити:
1) план заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки на території Великосеверинівської сільської ради (Додаток 2);
2) склад комісії Великосеверинівської сільської ради з забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі – Комісія) згідно з додатком 1.
2. Відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради контролювати стан виконання даного розпорядження та затвердженого плану заходів, надавати узагальнену інформацію щокварталу до 15-го числа місяця, наступного за звітним періодом голові сільської ради та Управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :