Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 05/10/2021 року №157-од Велика Северинка
Про створення спільної робочої групи щодо виявлення власників земельних ділянок, які відсутні у Державному земельному кадастрі України для залученнядодаткових надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету сільської ради на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.12Земельного кодексу України, ст. 64 Бюджетного кодексу України та в зв’язку з залучення додаткових надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету сільської ради:

1.Відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвиткустворити робочу групущодо виявлення власників земельних ділянок, які відсутні у Державному земельному кадастрі України шляхом проведення інвентаризації.

2. Затвердити склад робочої групи щодо виявлення власників земельних ділянок згідно додатком.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :