Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 29/12/2018 року №158-од Велика Северинка
Про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей - мешканцям Великосеверинівської сільської рад

Відповідно до статей 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 18 грудня 2018 року №646 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей - мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2019-2021 роки»:

1.Затвердити Положення про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Затвердити склад комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3.Визнати такими, що втратили чинність розпорядження сільського голови від 15.09.2017 року №48-од «Про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради» та від 22.02.2018 року №26-од «Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради в новій редакції».

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :