Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 12/10/2021 року №160-од Велика Северинка
Про складання проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до статей 75, 76 Бюджетного кодексу України, статті42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 30 вересня 2019 року № 722/2019 «Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки», постанови Верховної Ради України від 15 липня 2021 року № 1652-IX «Про Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки», рішення виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 27.05.2021р. № 54 «Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, складання проєкту місцевого бюджету на 2022 рік, організації виконання місцевого бюджету на 2022 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету за 2021 рік» та з метою забезпечення своєчасного складання проєкту бюджету Великосеверинівської територіальної громади на 2022 рік:

1.Затвердити склад робочої групи з підготовки проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік згідно з додатком.

2.Здійснити складання проєкту бюджету територіальної громади
на2022 рік відповідно до визначених у програмних документах економічного і соціального розвитку громади.

3.Головним розпорядникам коштів бюджету Великосеверинівської територіальної громади:

3.1.При розрахунку показників видатків та кредитування до проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік врахувати особливості складання проєктів місцевих бюджетів, підвищення розмірів державних соціальних стандартів, визначених Бюджетною декларацією на 2022-2024 роки, та показники прогнозу бюджету Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки, схваленого рішенням Великосеверинівської сільської ради від 27.08.2021р. № 770.

3.2.Визначити цілі державної політики у відповідній сфері діяльності, показники їх досягнення та здійснити першочергове забезпечення їх фінансовими ресурсами.

3.3.Забезпечити перегляд розрахунків до проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік та привести їх у відповідність до чинного законодавства,у разі відхилення оцінки основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України.

3.4.Опрацювати запити, звернення, пропозиції щодо виділення коштів з бюджету територіальної громади, та забезпечити їх врахування у бюджетних запитах у разі доцільності і можливості реалізації (виходячи з реальних фінансових можливостей бюджету сільської територіальної громади та за умови, що вирішення порушених питань належить до компетенції органів місцевого самоврядування та видаткових повноважень, визначених Бюджетним кодексом України).

4.Головним розпорядникам коштів бюджету Великосеверинівської територіальної громади забезпечити подання фінансовому відділу бюджетних запитів за доведеними формами та з урахуванням вимог Інструкції з їх підготовки, до яких додати розрахунки, аргументовані пояснення та обґрунтування потреби в бюджетних коштах за кожним кодом програмної та економічної класифікації видатків, відповідність проєкту видатків вимогам щодо жорсткого режиму економії бюджетних коштів, досягнення максимальних результатів при мінімальних затратах, приведення фінансових зобов’язань у відповідність до реальних можливостей бюджету до 26 жовтня 2021 року.

5.Фінансовому відділу узагальнити бюджетні запити до 20 листопада 2021 року та на їх основі подати виконавчому комітету сільської ради на розгляд та погодження проєкт бюджету територіальної громади на 2022 рік.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :