Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/11/2021 року №168-од Велика Северинка
Про створення комісіїз інвентаризації та обстеження об’єктів централізованого, нецентралізованого водопостачання та водовідведення на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись п.5 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», на виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області від 23 жовтня 2021 року № 27/04, з метою попередження, виявлення, зменшення або усунення шкідливого впливу небезпечних факторів на здоров’я людей та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення щодо питної води, питного водопостачання та водовідведення на території сільської ради:

1.Створити комісію з інвентаризації та обстеження об’єктів централізованого,нецентралізованого водопостачання та водовідведення на території Великосеверинівської сільської ради згідно з додатком.

2.Комісії провести обстеження об’єктів централізованого, нецентралізованого водопостачання та водовідведенняна території сільської ради.

3. За результатами проведення інвентаризації та обстеження об’єктівцентралізованого, нецентралізованого водопостачання та водовідведення на території Великосеверинівської сільської радивзяти на балансоб’єкти водопостачання.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :