Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 17/02/2021 року №17-од Велика Северинка
Про створення комісії з обстеження колодязя загального користування, розташованого по вул. Центральна, 93 Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», з метою розгляду звернення мешканця вул. Центральної, 74 с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області громадянина Супрановича Валентина Юлійовича до Кіровоградського регіонального контактного центру від 11.02.2021 № С-214401:

1.Затвердити склад комісії з обстеження колодязя загального користування, розташованого по вул. Центральна, 93 в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Комісії до 22 лютого 2021 року провести обстеження колодязя загального користування, розташованого по вул. Центральна, 93 в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області, що додається.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :