Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 10/11/2021 року №177-од Велика Северинка
Про проведення дитячого фотоконкурсу «Щасливе дитинство без зла та насильства»

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та на виконання Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 65:

1. Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я та відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму провести з 16 по 23 листопада 2021 року дитячий фотоконкурс «Щасливе дитинство без зла та насильства» серед дітей віком від 7 до 17 років, які проживають на території Великосеверинівської територіальної громади.
1.Затвердити Положення про проведення дитячого фотоконкурсу «Щасливе дитинство без зла та насильства» (додається).
2. Затвердити склад конкурсної комісії з визначення переможців дитячого фотоконкурсу «Щасливе дитинство без зла та насильства» (додається).
4. Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я направити 24 листопада 2021 року фотороботи учасників конкурсу до департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації для участі в обласному конкурсі «Щасливе дитинство без зла та насильства» та на обласній виставці, що проходитиме в обласній державній адміністрації з 25 листопада до 10 грудня 2021 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

5. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :