Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 26/11/2021 року №181-од Велика Северинка
Про планування діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності:

1.Затвердити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік згідно з додатком 1.
2.Затвердити План-графік здійснення заходів у 2022 році щодо відстеження результативності регуляторних актів Великосеверинівської ТГ згідно з додатком 2.
3.Фінансовому відділу забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради.
4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 08.12.2020р. № 146-од
«Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік».

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з
питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ТГ.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :