Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 13/12/2021 року №188-од Велика Северинка

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни до додатків 1-6 розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 19.02.2021 року №21 «Про затвердження складу комісій по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей бібліотек» (додатки 1-6 додаються).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романа Пілюгіна.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :