Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 17/12/2021 року №193-од Велика Северинка
Про утворення комісії з проведення позапланових оглядів захисних споруд цивільного захисту та обстежень найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138, плану основних заходів цивільного захисту, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення у готовність до використання за призначенням фонду захисних споруд цивільного захисту на території Великосеверинівської територіальної громади,

1. Утворити комісію з проведення позапланових оглядів захисних споруд цивільного захисту та обстежень найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради.

2. Затвердити склад комісії з проведення позапланових оглядів захисних споруд цивільного захисту та обстежень найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради (додаток 1).

3. Організувати проведення комісійних оглядів стану захисних споруд цивільного захисту, які перебувають на обліку та розташовані на території Великосеверинівської сільської ради, щодо стану їх утримання у готовності до використання за призначенням.

4. Забезпечити складання актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, за результатами проведених оглядів, згідно з формою, визначеною додатком 11 до Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року № 579 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 879/32331.

5. Забезпечити надання інформації управлінню з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації відповідно до доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 грудня 2021 року № 01-26/197/0.1.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :