Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/01/2023 року №02-од Велика Северинка
Про утворення Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2022 року № 1418 «Про утворення координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності», відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 09 січня 2023 року № 13-р «Про утворення Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності в області»:

1. Утворити Координаційний штаб з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності на території Великосеверинівської сільської ради.
2. Затвердити склад Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності на території Великосеверинівської сільської ради (далі – штаб) (додаток 1).

3. Затвердити Положення про Координаційний штаб з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності на території Великосеверинівської сільської ради (додаток 2).

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Великосеверинівського сільського голови Кропивницького району Кіровоградської області від 15 листопада 2022 року № 105-од «Про організацію роботи штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради в новій редакції»

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :