Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/12/2021 року №206-од Велика Северинка
Про проведення турніру з волейболу «Кубок єдності» серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради

На виконання Указу Президента України від 30.12.2011 року № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» та з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України», та з метою виховання патріотичних почуттів, подальшого розвитку і популяризації волейболу на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити Положення про проведення турніру з волейболу «Кубок єдності» серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради (далі-Положення) (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради (Пілюгін Р.Л.) забезпечити організацію та проведення турніру з волейболу «Кубок єдності» серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради згідно з Положенням та підготувати урочисте відкриття змагань.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :