Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/02/2022 року №21-од Велика Северинка
Про формування оперативного штабу з питань координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій в умовах військового стану

Керуючись Кодексом Цивільного захисту України статтею 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.1 протоколу наради у голови ОДА з керівниками органів місцевого самоврядування від 24 лютого 2022 року №1, вважаю за необхідне:

1.Сформувати оперативний штаб з координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в умовах військового стану на території Великосеверинівської сільської ради та затвердити його персональний склад (додається).

2.Оперативному штабу в своїй роботі керуватися нормативно-правовими актами передбаченими чинним законодавством.

3.Організувати цілодобове чергування керівного складу сільської ради.

4.Забезпечити доведення до населення через засоби масової інформації оперативної та достовірної інформації про ситуацію, яка може виникнути та порядок поведінки і необхідні заходи безпеки.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :