Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/12/2021 року №213-од Велика Северинка

Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 22 грудня 2017 року №288, з метою погодженого вирішення питань, що належать до компетенції відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради:

1.Внести зміни до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради, затвердженого розпорядженням Великосеверинівського сільського голови від 28.01.2021 року №11-од «Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради».

2.Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 розпорядження Великосеверинівського сільського голови 28.01.2021 року №11-од «Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО