Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/12/2021 року №214-од Велика Северинка
Про затвердження складу експертної комісії сільської ради

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1227/5 «Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за №1062/23594, зі змінами, з метою організації і проведення експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві сільської ради та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити новий склад експертної комісії Великосеверинівської сільської ради (додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 25 травня 2021 року №94-од «Про затвердження складу експертної комісії сільської ради».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :