Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 06/04/2018 року №24-од Велика Северинка
Про підготовку та відзначення 80-ї річниці утворення Кіровоградської області

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради від 14 лютого 2018 року №76-р/47гр «Про підготовку та відзначення 80-ї річниці утворення Кіровоградської області» та з метою забезпечення належного відзначення 80-ї річниці утворення Кіровоградської області, формування у населення об’єднаної територіальної громади поваги до історичних, культурних традицій Кіровоградщини:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з відзначення 80-ї річниці утворення Кіровоградської області.

1. Затвердити:

склад організаційного комітету з підготовки та проведення  заходів з відзначення 80-ї річниці утворення  Кіровоградської області згідно з додатком;

план заходів  з підготовки та відзначення  80-ї річниці  утворення Кіровоградської області (додається).

1. Структурним підрозділам та виконавчому  комітету  сільської ради  забезпечити  протягом 2018-2019 років  проведення заходів  щодо відзначення  80-ї річниці утворення Кіровоградської області  та проінформувати  про їх проведення відділ організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю апарату сільської ради  до 25 січня 2019 року  для подальшого їх узагальнення та інформування  організаційного відділу апарату  обласної державної адміністрації до 01 лютого 2019 року.

4.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю  сільської ради  забезпечити висвітлення заходів, присвячених відзначенню 80-ї річниці утворення  Кіровоградської області,  на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :