Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 19/02/2021 року №24-од Велика Северинка
Про реалізацію заходів цивільного захисту Великосеверинівської сільської територіальної громади у першому півріччі 2021 року

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», доручення Прем’єр-міністра України від 24 грудня 2020 року № 52517/1/1020, враховуючи завдання, передбачені дорученням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05 січня 2021 року № 01-26/6/0.1, на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 лютого 2021 року № 113-р «Про реалізацію заходів цивільного захисту на базовому (місцевому) рівні у першому півріччі 2021 року», з метою створення відповідно до вимог законодавства в територіальній громаді організаційної інфраструктури територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, необхідної для забезпечення ефективної реалізації комплексу заходів щодо захисту населення і території від надзвичайних ситуацій:

1. Затвердити план реалізації заходів цивільного захисту Великосеверинівської сільської територіальної громади в І півріччі 2021 року (далі – План заходів), що додається.

2. Відповідальній особі за пожежну безпеку та цивільний захист на території Великосеверинівської сільської ради про хід виконання плану заходів інформувати управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської обласної державної адміністрації до 31 березня та 30 червня 2021 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :