Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 05/03/2020 року №26-од Велика Северинка
Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року №706 «Питання запобігання та виявлення корупції», зі змінами та з метою забезпечення виконання на належному рівні завдань з питань запобігання та виявлення корупції:

1.Визначити уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Великосеверинівській сільській раді, головного спеціаліста загального відділу сільської ради – КОШКІНУ Катерину Петрівну.

2.Затвердити положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції (додається).

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови від 01 вересня 2017 року№44-од «Про тимчасово уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції».

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :