Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 08/03/2023 року №28-од Велика Северинка
Про утворення робочої групи з питань розробки Соціального паспорту та проведення оцінки потреб у соціальних послугах Великосеверинівської сільської ради та визначення відповідальної особи

З метою покращення роботи системи соціального захисту та розвитку території Великосеверинівської сільської ради в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу з визначення потреб населення та підготовки «Соціального паспорту» Великосеверинівської сільської ради (далі – робоча група).
2. Затвердити персональний склад робочої групи, згідно з Додатком 1.
3. Призначити керівником робочої групи – КОЛОМІЄЦЬ Ганна Сергіївна, секретар сільської ради.
4. Керівнику робочої групи до 01.10.2023 року проаналізувати та узагальнити результати визначення потреб населення Великосеверинівської сільської ради у соціальних послугах та укласти Соціальний паспорт громади.
5. Затвердити план заходів щодо забезпечення організації діяльності робочої групи, згідно з Додатком 2.
6. Затвердити положення про робочу групу з визначення потреб населення та підготовки «Соціального паспорту» Великосевериніської сільської ради, згідно з Додатком 3.
7. Результати засідань робочої групи оформлюються відповідними протоколами, які є обов’язковими до виконання.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :