Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 06/01/2021 року №3-од Велика Северинка
Про прийняття майна, активів та зобов’язань від Созонівської сільській ради до Великосеверинівської сільської ради

Відповідно дорішень сесії Великосеверинівської сільської ради від 27 листопада 2020року №24 «Про реорганізацію Созонівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» та від 24 грудня 2020року №53 «Про продовження реорганізації Созонівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»:

1.Утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань від Созонівської сільської ради до Великосеверинівської сільської ради.
2.Затвердити склад комісії з прийняття майна, активів та зобов’язань від вищезазначеної сільської ради, до Великосеверинівської сільської ради(додається).
3.Забезпечити проведення інвентаризації документів, що накопичились під час діяльності сільської ради, основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків у відповідній сільськійраді з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020р. Інвентаризацію здійснити у порядку, передбаченому законодавством України.
4.Визначити відповідальних осіб за фізичне приймання документів, що накопичились під час діяльності Созонівської сільської ради станом на 31.12.2020 р. до Великосеверинівської сільської ради:
– з нотаріальних дій та документів, що стосуються актів цивільного стану, протоколи сесій сільської ради, протоколів виконавчого комітету сільської ради– секретаря сільської ради КОЛОМІЄЦЬ Г.С.;
– з бухгалтерського обліку – начальника відділу бухгалтерського обліку, головного бухгалтера КОХАН Н.В. та головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Великосеверинівської сільської ради КОЛІСНИК Л.М.;
-з земельних питань – начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради КОСАРЧУК Л.Г. та головного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради УШАКОВУ Л.А;
-з кадрових питань – головного спеціаліста загального відділу Великосеверинівської сільської ради КОШКІНУ К.П.;
– з питань реєстрації місця проживання – головного спеціаліста загального відділу Великосеверинівської сільської ради МЕЛЬНИК Л.В.;
-з військового обліку – головного спеціаліста загального відділу Великосеверинівської сільської ради ЗЕЛЕНСЬКУ Л.Ю.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :