Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 16/06/2017 року №30-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті управління сільської ради

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за №930/19668 із змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1.Затвердити:

1.1. Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління Великосеверинівської сільської ради (додається).

1.2. Склад конкурсної комісії Великосеверинівської сільської ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління сільської  ради (додається).

1.3. Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті управління Великосеверинівської сільської ради (додається).

1.4. Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи (додається).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :