Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/03/2022 року №35-од Велика Северинка
Про окремі заходи щодо контролю за ціновою ситуацією у Великосеверинівській сільській раді

Відповідно Закону України «місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 №223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548», розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 15 березня 2022 року №152-р «Про окремі заходи щодо контролю за ціновою ситуацією в області» та з метою забезпечення здійснення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на основні продовольчі товари та пальне на території сільської ради:

1. Утворити робочу групу з контролю за ціновою ситуацією в Великосеверинівській сільській раді на основні продовольчі товари та пальне (далі робоча група).

2.Затвердити склад робочої групи Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :