Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 18/03/2022 року №37-од Велика Северинка
Про забезпечення оповіщення та інформування населення

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,відповідно до вимог пункту 6 частини третьої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 17 березня 2022 року № 156-р «Про забезпечення оповіщення та інформування населення» та з метою забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій у період дії воєнного стану:

1. Затвердити Інструкцію про оповіщення населення під час повітряної тривоги (додаток 1).
2. Відповідальним особам забезпечити ввімкнення електричних сирен та інших засобів оповіщення лише після отримання сигналу про тривогу від управління цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської обласної військової адміністрації.
3. Відповідальним особам забезпечити роботу сирен оповіщення наступним чином:
1) під час отримання сигналу про тривогу увімкнути сирени до 20 хвилин;
2) під час отримання сигналу про відбій повітряної тривоги увімкнути сирени до 5 хвилин і повідомити населення за допомогою офіційних вебсторінок, також всіма наявними месенджерами.
4. Керівникам підприємств, установ та організацій, на яких розміщені сирени, забезпечити безперебійне функціонування систем оповіщення, в разі виявлення несправностей вжити невідкладних заходів з відновлення працездатності сирен оповіщення.
5. Ознайомити населення з Інструкцією про оповіщення населення під час повітряної тривоги шляхом розміщення інформації на веб-сайтах та інформаційних кутках.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :