Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 20/03/2020 року №40-од Велика Северинка
Про сільський оперативний штаб з питань запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, з урахуванням протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 9919/5/1-20, на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20 березня 2020 року № 249-р, з метою запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

1.Утворити сільський оперативний штаб з питання запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі- сільський оперативний штаб)

2.Затвердити склад сільського оперативного штабу з питання запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що додається.

3.Забезпечити постійну взаємодію з обласним оперативним штабом та безумовне виконання його рішень та доручень.

4.Надавати щодня обласному оперативному штабу оперативні звіти та інформацію про стан справ на території сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :