Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 23/03/2021 року №40-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до пп. а-2, б-2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.24-26 Закону України «Про освіту», частини другої ст.37 і частини четвертої ст.39 Закону України «Про повну загальну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.04.2018 року №291 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018 року за №454/31906 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 року №654 «Щодо примірного переліку питань», листа Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 року №1/9-264 «Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», з метою забезпечення проведення конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти сільської ради:

1.Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради (додається).

2.Забезпечити оприлюднення Положенняпро конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на офіційному веб-сайті відділуосвіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської радипротягом трьох робочих днів з дати його затвердження.

3. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :