Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/03/2022 року №41-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради

Керуючись Кодексом Цивільного захисту України, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», в зв’язку з кадровими змінами та з метою координації дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків:

1. Затвердити склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради в новій редакції (додаток 1).

2. Визначити таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 16 січня 2021 року « 8-од « Про утворення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :