Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/05/2023 року №42-од Велика Северинка
Про створення комісії з проведення огляду стану протирадіаційних укриттів та найпростіших укриттів в закладах освіти на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись статтями 19, 32 Кодексу цивільного захисту України, відповідно до статті 15 Закону України «Про правовий, режим воєнного стану», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року № 179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану» та від 24 лютого 2022 року № 181-р «Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 30 березня 2023 року № 301-р «Про проведення Місячника захисних споруд цивільного захисту» та з метою поліпшення стану організації укриття учасників освітнього процесу:

1. Створити комісію з проведення огляду стану захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів) та найпростіших укриттів закладів освіти та розташованих поруч захисних об’єктів, що використовуються для укриття учасників освітнього процесу (далі комісія) згідно з додатком.

2. Комісії провести огляд стану захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів) та найпростіших укриттів щодо визначення стану їх готовності для подальшого використання та надати рекомендації щодо приведення їх у відповідність до вимог нормативно-правових документів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :