Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/03/2021 року №42-од Велика Северинка
Про створення комісії порозгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно програми «Турбота»

На виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №58«Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2021-2023 роки»,згідно п.1 пп.2 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити новий склад комісії «Турбота» Великосеверинівської сільської ради, щододається.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 29 грудня 2018 року № 163 – од «Про створення комісії для розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно Програми «Турбота»».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на службу у справах дітей та соціального захисту населення.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :