Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/03/2019 року №42-од Велика Северинка
Про затвердження плану заходів на 2019 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 22 березня 2019 року №569-р «Про затвердження обласного плану заходів на 2019 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» та з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, задоволення суспільних інтересів з використанням різноманітних форм демократії участі:

1.Затвердити план заходів на 2019 рік щодо реалізації на території Великосеверинівської сільської ради Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства  в Україні на 2016-2020 роки (додається).

2.Структурним підрозділам сільської ради забезпечити виконання плану заходів та надати інформацію про виконання даного розпорядження відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю до 10 грудня 2019 року.

3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю забезпечити надання узагальненої інформації управлінню комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 16 грудня 2019 року.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ПЛАН ЗАХОДІВ на 2019 рік щодо реалізації на території Великосеверинівської сільської ради Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки