Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 11/09/2017 року №45-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з проведення розрахунків потреби захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів, зарахованих до фонду ЗСЦЗ

Відповідно до статей 19, 32 Кодексу цивільного захисту України, ст. 33 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням листа обласної державної адміністрації від 04 вересня 2017 року № 01-18/878/2 та з метою визначення потреби фонду захисних споруд цивільного захисту територіальної громади, утримання, приведення їх у готовність до використання за призначенням:

1. Затвердити комісію з проведення розрахунків потреби захисних споруд цивільного захисту (далі – ЗСЦЗ), споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів, зарахованих до фонду ЗСЦЗ згідно з додатком.

2. Комісії, в термін до 29 вересня 2017 року, провести обстеження приміщень, розташованих у підвальних приміщеннях, на цокольних поверхах будівель і споруд державної та комунальної власності з метою зарахування їх до фонду ЗСЦЗ як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

СКЛАД комісії з проведення розрахунків потреби захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів, зарахованих до фонду ЗСЦЗ