Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 20/04/2018 року №45-од Велика Северинка

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 квітня 2018 року №232-р «Про пріоритетні заходи щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» та з метою реалізації регіональних громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, утвердження патріотизму, відновлення і збереження національної пам’яті, розвитку національної свідомості, популяризації духовно-культурної спадщини Українського народу:

1.Затвердити план заходів  щодо зміцнення  національної єдності  та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері (додається).

2.Структурним підрозділам  та  виконавчому  комітету  сільської ради  забезпечити  проведення заходів  щодо зміцнення  національної єдності  та консолідації українського суспільства, підтримки  ініціатив громадськості у цій сфері  та інформування   про їх проведення відділ організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю сільської ради щопівроку до 25 числа останнього місяця звітного періоду  для подальшого їх узагальнення та інформування  управління  комунікацій з громадськістю  обласної державної адміністрації щопівроку до 01 числа місяця, наступного  за звітним.

3.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю  сільської ради  забезпечити висвітлення  проведених заходів щодо зміцнення  національної єдності  та консолідації українського суспільства, підтримки  ініціатив громадськості у цій сфері на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на керуючого справами  виконавчого комітету , начальника загального відділу  Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :