Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/05/2023 року №47-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про експертну комісію сільської ради в новій редакції

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1227/5 «Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за №1062/23594, зі змінами:

1.Затвердити Положення про експертну комісію Великосеверинівської сільської ради в новій редакції, що додається.

2.Подати Положення про експертну комісію на схвалення ЕК сільської ради та ЕК архівного відділу Кропивницької військової державної адміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 27 травня 2021 року № 95-од «Про затвердження Положення про експертну комісію сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :