Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/04/2022 року №47-од Велика Северинка
Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради

На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до листа Кіровоградської обласної військової адміністрації від 30.03.2022 року № 01-18/344/0.5 «Про поступове відновлення роботи закладів дошкільної освіти», листа Кропивницько-Соколівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області від 29.03.2022 року №24-1/107/24, у зв’язку із початком посівної кампанії і весняно-польових робіт та зверненнями батьків вихованців:

1.Дозволити за потреби відновлення роботи та здійснення освітнього процесу таких закладів дошкільної освіти з 18 квітня 2022 року:
Великосеверинівський заклад дошкільної освіти загального типу «Перлинка» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Дошкільний підрозділ Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району;
Оситнязький заклад дошкільної освіти загального типу «Сонечко» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Созонівський заклад дошкільної освіти «Віночок» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району.

2.Керівникам закладів КРИВОНІС Ірині Миколаївні (Великосеверинівський ЗДО «Перлинка»), КОВАЛЕНКУ Вадиму Олександровичу (дошкільний підрозділ Високобайрацької гімназії), ЛЕБЕДЕНКО Валентині Іванівні (Оситнязький ЗДО «Сонечко»), МУЗИЧЕНКО Юлії Олексіївні (Созонівський ЗДО «Віночок») відновлення роботи дозволити за наступних умов:
– наявності у закладах дошкільної освіти або поряд з ними захисних споруд цивільної оборони з достатньою кількістю місць;
– обмеженої кількості дітей у групах (до 10 осіб);
– першочергове прийняття до ЗДО дітей працівників стратегічно важливих підприємств, установ організацій, працівників сільського господарства, задіяних у весняно-польових роботах, військовослужбовців, поліції, ДСНС, інших працівників, задіяних у обороні країни, захисті правопорядку, організації виробництва;
– першочерговості прийняття до ЗДО дітей середнього та старшого дошкільного віку (4-7 років).

3.Затвердити склад комісії з перевірки готовності закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради до роботи в умовах воєнного стану (далі – Комісія), що додається.

4.Комісії здійснити перевірку готовності закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради до роботи в умовах воєнного стану 13 квітня 2022 року.

5.Контроль за виконання даного розпорядження покладаю на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради ПІЛЮГІНА Романа Леонідовича.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :