Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/09/2017 року №47-од Велика Северинка
Про створення комісії по розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно програми «Турбота»

На виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 12 вересня 2017 року №113 «Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки в новій редакції», згідно п.1 пп.2 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити новий склад комісії «Турбота» Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Затвердити Положення про комісію «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки, що додається.

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 31.01.2017 року №10-аг «Про створення комісії для розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги згідно Програми «Турбота»».

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу сільської ради Савченко О.Ю.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

СКЛАД комісії «Турбота» Великосеверинівської сільської ради
ПОЛОЖЕННЯ про комісію «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки