Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/05/2023 року №49-од Велика Северинка
Про створення ветеранського хабу (простору) на території Великосевериніської сільської ради

Відповідно розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 23 березня 2023 року № 284-р «Про створення в області ветеранських хабів (просторів)» та на виконання відповідно пункту 1.4 розділу III протокольного рішення за результатами селекторної наради в Офісі Президента України, яка відбулася 13 березня 223 року ( доручення Офісі Президента України, яка відбулася 13 березня 223 року №41-01/306) , до п.20 ч. статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити на території Великосевериніської сільської ради ветеранський хаб (простір) для надання допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я на підставі висновку (постанови) військово – лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, з метою надання їм широкого спектру послуг (освітніх послуг, соціальної адаптації, соціального захисту, інших потреб) при КЗ «Центру надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
2. Забезпечити функціонування при Великосеверинівській сільській раді «Єдиного вікна» з метою надання адміністративних послуг особам вищезазначеної категорії.
3. Створити та затвердити склад робочої групи ветеранського хабу Великосевериніської сільської ради (додається).
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :